Złomowanie aut – Góra

[wpseo_breadcrumb]

ZŁOM I SZROT DWCAR

FIRMA DWCAR – FACHOWA OBSŁUGA, ZŁOMOWANIE AUT GÓRA

Jesteśmy po to, aby świadczyć dla Ciebie profesjonalne usługi. Odpowiemy na każde pytanie, damy z siebie wszystko, abyś był zadowolony z naszej obsługi. Zadbamy o każdy szczegół procesu złomowania. Pracujemy w tej branży od wielu lat. Jesteśmy zgranym zespołem, dlatego że DWCAR to rodzinna firma. Tradycja zobowiązuje. Złomowanie samochodu nie jest dla nas żadną zagadką. 

Punkt demontażu pojazdów to misja, dzięki nam wraki są prawie w całości poddawane recyklingowi.

Podstawą naszego funkcjonowania jest zaufanie. Posiadasz auto w Górze? Nie ma problemu, dojedziemy tam. Jesteśmy także dostępni w innych miejscach. Działamy na terenie Dolnego Śląska, Wielkopolski, a także w Lubuskim.

AUTO SZROT W GÓRZE – TWÓJ CZAS TO PIENIĄDZ

Atrakcyjna cena jest naszą maksymą! Chcesz się przekonać? U nas otrzymasz darmowe odebranie auta z miejsca przez Ciebie wyznaczonego. Przekonany? To tym bardziej będziesz, jeśli dowiesz się, że za odwiezienie niesprawnego auta lawetą także nic nie zapłacisz. Oferujemy osobisty odbiór aut, zawsze za darmo! Także z Góry.  Następna dobra wiadomość jest taka, że mamy szybkie terminy realizacji, więc w mig pozbędziesz się złomu. Wisienką na torcie jest to, że u nas wycena jest bezpłatna. Nie oszukujemy i jesteśmy po prostu w porządku. Złomowanie samochodów prowadzimy od lat, nie możemy sobie pozwolić na utratę reputacji. Doświadczony zespół przeprowadzi sprawę złomowania w czasie najkrótszym, jaki jest możliwy. Zadzwoń do nas, a odpowiemy na każde nurtujące Cię pytanie.

KASACJA POJAZDÓW W GÓRZE – WSZYSTKO ZGODNIE Z PRAWEM

Nie jest dobrym pomysłem połakomić się na małą kwotę pieniędzy i oddać swoje auto na nielegalne złomowisko w Górze. Jest to bardzo nieopłacalne pod względem finansowym i przyszłych konsekwencji. Skup aut w szarej strefie zwykle polega na kupowanie aut na tzw. słupy. To pierwszy dzwonek alarmowy, który powinien zniechęcić do nielegalnego działania. Po tego typu transakcji nie zna się dalszego losu pojazdu. Nieprzyjemności z urzędem skarbowym to czubek góry lodowej. Jeśli auto miało wypadek albo brało udział w przestępstwie, to rezultatem może być kontakt z policją i prokuraturą. 

Nielegalne złomowanie pojazdu pod względem rachunku korzyści i strat nie ma sensu, bo również nie ma wówczas możliwości odzyskania części składki OC.

Dlatego warto działać zgodnie z prawem i korzystać z legalnych złomowisk z uprawnieniami nadanymi przez Wojewodę. Sprawdź nas, jesteśmy uczciwym złomowiskiem – my też tam widniejemy! 

JAKIE JEST POSTĘPOWANIE PO KASACJI AUTA W GÓRZE?

W biurze szrotu dostaniesz zaświadczenie, że auto zostało zezłomowane oraz dokumenty dotyczące unieważnienia dowodu rejestracyjnego, tablic i jeśli była w posiadaniu – karty pojazdu. Z tymi papierami udajesz się do Wydziału Komunikacji. Oprócz tego będą tam potrzebne: dowód osobisty lub paszport, wniosek właściciela o wyrejestrowanie pojazdu i dowód zapłaty opłaty skarbowej. Jeśli auto ma nie tylko jednego współwłaściciela i nie wszyscy mogą być w urzędzie, to potrzebne będzie pełnomocnictwo.

DWCAR to złomowanie pojazdów z fachowym doradztwem i szybkimi terminami realizacji. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Pracujemy, aby złomowania auta także z Góry przebiegały bez żadnych komplikacji. Jesteśmy firmą rodzinną, dlatego tworzymy most pomiędzy nowoczesną, sprawnie funkcjonującą działalnością, a tradycją, która widzi w kliencie człowieka, a nie tylko zlecenie. Pozostaw nam swoje auto, a my się nim zaopiekujemy – znaczna jego część zostanie wykorzystana. Może do Twojego przyszłego samochodu?

Potrzebujesz pomocy?

Zadzwoń:
Wycena aut – 883 15 15 15
Sprzedaż części – 790 785 506
Odbiór aut do złomowania – 883 15 15 15

Obserwuj NAS

Potrzebujesz szybko i bezpiecznie zezłomować auto? Nie szukaj dalej!

Kontakt

Kontakt

DWCAR Damian Pawlak
ul. Gostyńska Szosa 27
64-125 Poniec

Email: kontakt@zlomowaniepawlak.pl

Godziny otwarcia:
Pon-Pt: 8.00-16.00
Sob: 8.00-13.00

NIP 696 153 48 00
REGON 301632997

Wycena aut

Sprzedaż części

[wpforms_selector form_id="372100" show_title="on" _builder_version="4.19.5" _module_preset="default" global_colors_info="{}"][/wpforms_selector]