Złomowanie Aut – Krotoszyn

[wpseo_breadcrumb]

KASACJA POJAZDÓW DLA MIESZKAŃCÓW KROTOSZYNA

Szrot DWCAR to firma działająca na terenie województwa wielkopolskiego i dolnośląskiego. Od wielu lat oferujemy kasację pojazdów mieszkańcom Krotoszyna oraz pobliskich miejscowości. Nasz złom działa od wielu lat – w tym czasie dokonaliśmy kasacji setek pojazdów. Nasz autorski system kasacji pozwala na błyskawiczne zezłomowanie auta wraz z wystawieniem niezbędnych dokumentów. Do każdego zlecenia podchodzimy personalnie, dzięki czemu dobrze rozumiemy potrzeb naszych klientów. Kasacja pojazdów realizowana jest włącznie z odbiorem auta od klienta. Bezpłatnie zawozimy samochód do naszego złomu, a klient nie ponosi w związku z tym żadnych dodatkowych kosztów!

SKUP AUT – DWCAR KROTOSZYN

W ramach naszej działalności prowadzimy również skup aut. Przyjmujemy wszystkie pojazdy, również powypadkowe. Dlaczego skup aut to najlepsze rozwiązanie? Dajemy naszym klientom gwarancję szybkiego dokonania transakcji. Pieniądze przekazywane są praktycznie w momencie przekazania pojazdu w nasze ręce. Szrot DWCAR oferuje bezpłatną wycenę i odbiór każdego auta. Działamy na terenie całego Krotoszyna – przy każdym zlecenie staramy się jak najszybciej dotrzeć do naszego klienta, aby zminimalizować czas oczekiwania na wykonanie usługi.

PROCEDURA KASACJI POJAZDU – DWCAR W KROTOSZYNIE

Właściciel Stacji Demontażu Pojazdów ustala wartość samochodu zgodnie z jego wagą oraz po negocjacji z właścicielem auta. Oznacza to, że ceny pomiędzy punktami mogą różnić się od siebie. Decydując się na kasację warto więc sprawdzić, która ze stacji oferuje najlepszą stawkę. Gdy decyzja zostanie już podjęta, należy sprawdzić według jakich reguł ustalane są warunki dostarczenia pojazdu.

Wiele stacji demontażu gwarantuje zabranie samochodu z posesji właściciela na własny koszt, inne odliczają kwotę lawety od ogólnej wartości samochodu. Ogólna reguła przyjmuje jednak, że stacje demontażu pojazdów nie mają prawa pobierać od sprzedającego opłat, o ile waga samochodu nie jest mniejsza niż 90% masy zadeklarowanej w dowodzie rejestracyjnym. Samodzielny demontaż samochodu jest działaniem nielegalnym, co może być zgłoszone przez stację demontażu do odpowiednich władz.

JAK DOJECHAĆ DO NASZEGO SZROTU?

Nasz złom położone jest jedynie 45 kilometrów na zachód od Krotoszyna. W ramach świadczonych usług oferujemy szybki dojazd do naszego klient. Skup aut prowadzony jest przez 7 dni w tygodniu. Wystarczy skontaktować się telefonicznie z naszym pracownikiem, który wyznaczy termin spotkania i wyceny samochodu. Kasacja pojazdów również prowadzona jest na bieżąco.

Zachęcamy do kontaktu w celu uzyskania szczegółowych informacji. DWCAR to gwarancja szybkiej i bezproblemowej transakcji. Przez wiele lat działalności obsłużyliśmy setki klientów. O jakość świadczonych usług świadczą wystawione rekomendacje i pozytywne opinie. DWCAR to najlepszy skup aut w twojej okolicy!

Potrzebujesz pomocy?

Zadzwoń:
Wycena aut – 883 15 15 15
Sprzedaż części – 790 785 506
Odbiór aut do złomowania – 883 15 15 15

Obserwuj NAS

Potrzebujesz szybko i bezpiecznie zezłomować auto? Nie szukaj dalej!

Kontakt

Kontakt

DWCAR Damian Pawlak
ul. Gostyńska Szosa 27
64-125 Poniec

Email: kontakt@zlomowaniepawlak.pl

Godziny otwarcia:
Pon-Pt: 8.00-16.00
Sob: 8.00-13.00

NIP 696 153 48 00
REGON 301632997

Wycena aut

Sprzedaż części

[wpforms_selector form_id="372100" show_title="on" _builder_version="4.19.5" _module_preset="default" global_colors_info="{}"][/wpforms_selector]